Volcom Banked slalom poprvé v ČR!

Čau kamarádi,

rádi bychom vás pozvali na
historicky první český VOLCOM Banked slalom u nás!

Po vzoru legendárního Volcom Banked slalomu který se jezdí každoročně v Rakouském Kitzsteinhornu jsme se rozhodli uspořádat akci v podobném duchu také v naší domovině.

Nejde o honění setinek a závodní nevraživost, ale spíše
o přátelskou účast a především o pohodový čas strávený na kopci nejen s kamarády, ale i s konkurencí, či těmi nejlepšími profi ridery ze scény. Na Volcom Banked slalom se tak lidé jezdí především pobavit a zkusit poměřit síly se známými a kamarády na originální slalomové trati by Volcom. Vzhledem k pojetí celého závodu lze opravdu nejde o to ukázat, že jste nejlepší, ale ukázat se na kopci.

Proto jsme se letos rozhodli uspořádat historicky první český Volcom Banked slalom a dát tak příležitost místní snowboardové komunitě sejít se, pobavit se a třeba si i vyjet startovací spot na letošním Volcom Banked slalomu v Kitzsteinhornu. Jezdci s nejrychlejším časem totiž kromě věcných cen věnujeme startovní spot na letošním oficiálním Volcom Banked slalomu v Kitzsteinhornu a zaplatíme mu také noc v rakouském hotelu v místě závodu.

V Sobotu 9. 3. 2019 bude v krkonošském Freestyle Area snowparku Vítkovice připravena banked slalom trať v celé délce snowparku s oficiální časomírou, hromadou cen a také odpolední Apreski afterparty, kde nebude chybět ani bohatá tombola a live Dj přímo na kopci ve stylu klasických rakouských Apre-Ski´s.

A teď k samotnému harmonogramu…

Časový plán akce:
09.00-12.00h tréning pro registrované (pozor!!! nutná online registrace na registrace@ndistribution.cz)
12.00h hromadný průjezd všech registrovaných tratí
12.00-13.00h reshape trati
13.00-16.00h banked slalom
17.00h vyhlášení vítězů-terasa skibistro Aldrov
17.30h vyhlašování tomboly
16.00-22.00h Apress banked party s DJś-terasa skibistro Aldrov

Pozor!

K dispozici je pouze limitovaný počet startovacích míst!
Tak neváhej a přihlas se na historicky prvním VOLCOM banked slalomu včas!

Pro registraci nám pošli své jméno, příjmení, rok narození a kontakt na sebe na e-mailovou adresu: registrace@ndistribution.cz.

Po obdržení e-mailu Vám zašleme zpět potvrzení o zařazení do závodu, na místě pak po prokázání totožnosti obdržíte startovací číslo.

Lokace: Freestyle Area Vítkovice (www.freestylearea.cz)

Startovné: Startovné na Volcom Banked slalom stojí 300 Kč a obsahuje permanentku.

Pravidla: Vyhrává ten, kdo nejrychleji projede celou slalomovou trať včetně všech zatáček s brankami. V případě, že závodník vyjede mimo trať, může se ve stejném místě na trať vrátit, pakliže závodník neprojede jednou z brandovaných zatáček, je diskvalifikován ze závodu.

Těšíme se na Vás všechny v sobotu 9.3.2019 ve Freestlearea parku Vítkovice.