NORTHWAVE

Historie značky Northwave sahá až do 80. let minulého století, kdy se po obrovském úspěchu na poli snowboardingu a trekingu rozhodl tuto původně Californskou značku koupit ital Gianni Piva, čímž se značka přesunula také do segmentu cyklistiky. To se psala 90. Léta a Gianni ihned po přestěhování sídla do rodné Itálie začal s výrobou cyklistických treter. Díky zaměření se na invence a nejnovější technologie spolu s používáním nejkvalitnějších materiálů si tretry Northwave rychle získaly oblibu mezi světovou cyklistickou špičkou. Následovala výroba produktů Northwave i v dalších kategoriích, přičemž dnes nabízí značka Northwave na poli cyklistiky kompletní sortiment oblečení a doplňků pro každého cyklistu.

Neustálá inovace produktů a používání těch nejlepších a funkčních materiálů stále řadí produkty značky Northwave mezi světovou špičku. V nabídce dnes naleznete mnoho druhů cyklo treter pro silniční i horskou cyklistiku, helmy, dresy, bib šortky, spodní vrstvy i sluneční brýle Northwave.

www.northwave.com

SEZNAM PRODEJCŮ:

Firma Město WWW
Albie Praha www.albie.cz
Velovis Švihov Jízdní kola Velovis
Kola Bakus Pelhřimov http://www.kolabakus.cz/
Cyklošopa Nová Dunica https://cyklosopa.business.site/
VASPORT Ptice https://www.vasport.cz/
Cyklo best Brno www.cyklobestbrno.cz
For Camping Praha www.4camping.cz
Alza.cz Praha www.alza.cz
Axit Náchod www.axit.cz
Bajkula Bratislava www.bajkula.sk
Bezvakolo Ostrava www.bezvakolo.cz
Bicykly cz Ostrava www.bicykly.com
Bike 007 Benešov www.bike007.cz
Bike Assault Praha www.bikeassault.cz
Bike factory Strakonice www.bikefactory.info
Bike gallery Praha www.bikegallery.cz
Bike puzzle Mníšek pod Brdy www.bikepuzzle.cz
Bikepuzzle Mníšek pod Brdy www.bikepuzzle.cz
Bike sport Chrudim Chrudim www.bike-sport-shop.cz
Biketech Otice www.biketech.cz
Bikomatic Ostrava – Přívoz www.bikomatic.cz
Bishop Cheb www.bishopcheb.cz
Sport brzák Liberec www.brzak.cz
Cemos Kaznějov www.cemos.cz
Cyklo Chlubna Ždár nad Sázavou www.cyklochlubna.cz
Cyklo Jiřička České Budějovice – Litvínovice www.cyklojiricka.cz
Cyklopoint Beroun www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Brno www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Jičín www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Jihlava www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Brno www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Liberec www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Most www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Ostrava www.cyklopoint.cz
Cyklopoint Plzeň www.cyklopoint.cz
Cyklo Pro Příbram www.cyklopro.cz
Daj sport České Budějovice www.dajsport.cz
Data pro shops Brno www.dataproshops.cz
David sport Harrachov www.davidsport.cz
Dokkie Praha www.dookie.cz
Famos Rychnov nad Kněžnou www.famosrk.cz
Future Cycling Praha www.futurecycling.cz
GT store Hukvaldy www.gtmotocross.cz
Hape Sport Brno www.hape.cz
Sportisimo-Hard sport Praha www.hardsport.cz
Helia Sport Brno www.heliasport.cz
Helia Sport Olomouc www.heliasport.cz
Helia Sport Ostrava www.heliasport.cz
Helia Sport Praha www.heliasport.cz
Helia Sport Přerov www.heliasport.cz
Help mi bike Uherské Hradiště www.helpmibike.cz
Highland Havlíčkuv Brod www.highland-sport.cz
Hipp Jihlava www.hippcycles.cz
HM sport Český krumlov www.hm-sport.cz
Cyclestore Praha www.holokolo.cz
Jump sport plus Frýdek Místek www.jumpsport.cz
Jump s.r.o. Košice www.jumpsport.sk
KTS bikes Bratislava www.kaktusbike.sk
Radotín Praha www.kola-radotin.cz
Koloshop Teplice www.koloshop.cz
Kubica sport Žilina www.kubicasport.eu
Cyklo Kučera Znojmo www.kucera-zn.cz
Kupkolo Dvůr Králové nad Labem www.kupkolo.cz
LBS sport Praha www.lbs-sport.cz
Madeja Ostrava www.madejasport.cz
Internet mall Praha www.mall.cz
Mandarin Praha www.mandarin.cz
Mojekolo Kobeřice www.mojekolo.cz
Mojekolo všechny pobočky www.mojekolo.cz
Muziker Bratislava www.muziker.cz
Cyclestore Bratislava www.proficyklodresy.cz
Šilhavý Plzeń www.ramala-silhavy.cz
Regal bike Teplice www.regalbike.cz
Rideko Praha www.rideko.cz
Snowboard Zezula Brno www.snowboard-zezula.cz
CSS Sobotka Dobruška www.sobotkasport.cz
Sp kolo Praha www.spkolo.cz
Spoke Plzeň www.spoke.cz
Sport 95 Brno www.sport95.cz
Sport barth Ústí nad Orlicí www.sportbart.cz
Sport design store Dolní Břežany www.sportbrezany.cz
Sportobchod Brno www.sportobchod.cz
Štěrba Praha www.sterba-kola.cz
Stratílek Litomyšl www.stratilek.cz
Team sport Havířov www.teamsport.cz
The bike Jesenice www.thebike.cz
Tiko sport Zvolen www.tikosport.sk
Totosport Trnava www.totosport.sk
Triexpert Praha www.triexpert.cz
Cyklo U Tyrše Praha www.utyrse.cz
U Tyrše Praha www.utyrse.cz
Velocity Bratislava www.velocity.sk
Velsbike Brno www.velsbike.cz
Veus Vyškov www.veus.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *