PROTEST

protest

Představte si, že se narodíte v Holandsku – ploché zemi bez jediného kopce obklopenou vodou a dostanete nápad vyrábět lyžařské a snowboardové oblečení. Tak přesně takový nápad dostalo pár zapálených holandských sportovců a přivedli tak na svět značku Protest, jako protest proti tomu, že doma nemají kde lyžovat.

Produkty Protest však svou kvalitou a designem přesvědčí každého obyvatele země bez hor o tom, že by měli zimní sporty alespoň vyzkoušet, protože při prvním pohledu na výrobky Protest je jasné, že jsou konstruovány pro zateplení a ochranu v těch nejnepříznivějších zimních podmínkách. Vysoké hodnoty vodních sloupců, podlepené švy, větrací otvory na zip, to vše jsou devizy outerwear výrobků Protest. Oblíbené jsou například snowboardové kalhoty Denys a Hopkins, které skvěle padnou, hřejí a barevně se dají doladit k jakékoliv bundě v kolekci Protest.

Značka Protest však nespí ani v létě, díky čemuž si můžete vybírat z mnoha tvarů a typů pánských i dámských boardšortek , bikin a klasických plavek. Zároveň rozhodně nepřehlédněte každoroční kolekci dámských žabek Protest v originálních jinde nevídaných designech.

V poslední ch letech se hitem stává také dámská kolekce Protest Fit, která se specializuje na funkční a designově hezky zpracované prádlo pro aktivní sportovkyně.

Široká kolekce zimního i letního oblečení pro muže, ženy a děti Vás nadchne svým zpracováním a krásnými designy, vycházejícími z aktuálních světových módních trendů, za rozumné ceny.

Kompletní řada Protest