O nás

N Distribution je firma s více než dvacetiletou tradicí, která pro Vás  dováží ty nejvychytanější a nejkvalitnější produkty pro snowboarding, skateboarding, cyklistiku, freeskii, motokros a oblečení pro volný čas.

table_1

Vše začalo kdysi dávno v časných 90. letech se značkami Avalanche snowboards, Globe a legendárními značkami Forum, Foursquare a Special Blend. Během této éry se v našem portfoliu vystřídalo mnoho známých značek, které byly k dostání nejen u většiny kvalitních cyklo, skate a sportovních prodejců po celé ČR, ale také v našem legendárním skateshopu N1 v Benediktské ulici v samotném centru Prahy.

IMG_9192

Jak šel čas, tak nám dovážené značky přibývaly, díky čemuž bylo také nutné zřídit e-shop (www.n1shop.cz), na kterém stále nabízíme výběr toho nejlepšího a nejoriginálnějšího zboží od námi dovážených značek. Naši kamennou prodejnu jsme přesunuli z Benediktské ulice do vedlejší a rušnější Revoluční ulice. V roce 2016 jsme pak z našeho portfolia vyřadili některé slabší značky a začali se velkoobchodně orientovat také na cyklistický trh.

11169197_10153597442886091_5783089824642036942_n

Ke kanadské značce kol Kona jsme přibrali také distribuci prémiových švýcarských kol BMC, cyklistických treter a doplňků od italské značky Northwave a cyklistických sedel Selle Italia. V segmentu oblečení pro volný čas jsme začali dovážet kultovní značku Volcom a otevřeli jsme historicky první Volcom store v Praze. Naše portfolio jsme také doplnili o dvojici zimních značek Shred (brýle, helmy a ochrana pro zimní sporty) a Level (legendární výrobce zimních rukavic a doplňků).

V dnešní době se orientujeme převážně na velkoobchodní činnost, díky čemuž máte možnost námi dovážené výrobky sehnat po celé ČR u všech dobrých prodejců, jejich seznam naleznete v menu, či na stránce u každé značky zvlášť. Maloobchodně lze naše výrobky koupit na www.n1shop.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *