Volcom Banked Slalom vol. 4

Po roční pauze bychom tě opět rádi pozvali na čtvrtý český VOLCOM Banked slalom do krkonošských Vítkovic!

I když je doba je zlá, venku zuří válka a sněhu opět není mnoho ani v nočních klubech, je třeba si tu trochu vloček pořádně užít, a tak jsme se opět rozhodili uspořádat legendární Volcom Banked slalom, nyní již s pořadovým číslem 4.

Chceš-li zažít opravdu pohodové závody s uvolněnou atmosférou, kde nejde jen o vítězství a nahánění setinek a chceš-li spolu s kamarády ze snowboardové scény zažít jedny z mála letošních snowboardových open závodů pro veřejnost, přihlaš se, a ukaž nám, jak zkrotíš vymazlenou slalomovou trať, která se potáhne po celé délce vítkovického snowparku. Jde tady především o zážitek. A ten Vám chceme dopřát již v sobotu 4.3.2023 v krkonošském snowparku Freestyle Area Vítkovice.

Závodníci budou měřeni klasickou časomírou, přičemž ti nejrychlejší budou odměněni formou „cash“ přímo na stupních vítězů. Zkrátka však nepřijde nikdo, protože tak jako každý rok bude pro všechny zúčastněné přichystána bohatá tombola o hodnotné Volcom ceny. Startovat se bude v kategoriích open muži, open ženy a děti (5-15 let). Celé dopoledne bude připravena trať pro všechny nedočkavce a tréninkuchtivá individua a po hromadném průjezdu všech zúčastněných tratí a poledním reshapu rozjedeme samotné závody. Během celého dne bude hrát na svahu Dj Akvamen, Volcomovice poteče proudem a špatné počasí neexistuje – pouze špatně oblečený snowboardista.

Z časových důvodů máme k dispozici pouze limitovaný počet startovních míst, proto se přihlaš, ať už sám za sebe, nebo celou partu kámošů a doraž si 4.3.2023 do krkonošských Vítkovic užít den plný snowboardingu, pohody a zábavy. Startovné na osobu činí 200 Kč.

Registrace do závodu zde:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=2789


Plánovaný harmonogram

Časový plán akce:
09.00-11.00h     tr
énink pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
11.00h                  hromadný průjezd tratě všech registrovaných závodníků
11.00-12.00h      reshape trati
12.00-16.00h     banked slalom
16.30h                 vyhlášení vítězů – terasa skibistro Aldrov
17.00h                  vyhlašování tomboly
12.00-18.00h      banked party s DJs – terasa skibistro Aldrov

 Vidíme se na svahu!