Volcom Banked Slalom vol. 5

Rok se s rokem sešel a my opět s hrdostí oznamujeme datum konání legendárního Volcom Banked slalomu v krkonošských Vítkovicích, na který tě zároveň i srdečně zveme.

Jelikož bývá v posledních letech nedostatek březnového sněhu pro tvorbu kvalitní a dostatečně dlouhé slalom trati, rozhodli jsme se tentokrát závody uspořádat začátkem února, abychom měli dost sněhu a kvalitní podmínky právě pro stavbu tratě, na kterou se nezapomíná.

Ukaž nám, kámošům a především sobě, jak 10. 2. 2024 zkrotíš vymazlenou slalomovou trať, která se potáhne po celé délce vítkovického snowparku.

Závodníci budou měřeni profesionální časomírou, přičemž ti nejrychlejší budou odměněni formou „cash“ přímo na stupních vítězů. Zkrátka však nepřijde nikdo, protože tak jako každý rok bude pro všechny zúčastněné přichystána bohatá tombola o hodnotné Volcom ceny. Startovat se bude v kategoriích open muži, open ženy, děti starší (10-16 let) a děti mladší (5-10 let). Samozřejmě bude dost času na dopolední trénink, ale po poledni již rozjedeme naostro samotné závody, kdy do druhého kola postupuje vždy 30 nejlepších jezdců z kola prvního.

Počet startovních míst je limitován, proto se registruj do závodu co možná nejdříve a doraž si 10. 2. 2024 do krkonošských Vítkovic užít den plný snowboardingu, pohody a zábavy.

Startovné na osobu činí 250 Kč.

Registrace do závodu zde:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=2984


Plánovaný harmonogram 10. 2. 2024:

09.00-11.00h      Trénink pro registrované (pozor!!! nutná online registrace – viz. odkaz výše).
11.00h                    Hromadný průjezd tratě všech registrovaných závodníků.
11.00-12.00h        Reshape trati.
12.00-16.00h       Banked slalom – hlavní závod.
16.30h                   Vyhlášení vítězů.
17.00h                    Vyhlašování tomboly & Banked aprés.

 

K Volcom Banked slalomu patří vždy dobrá nálada, kamarádi, pozitivní vibes, cash pro ty nejlepší, tombola pro všechny zúčastněné a hudební podklad Dj Akvamena. Tak tomu bude i letos. Nehrotíme setinky, nejedeme na olympiádu, chceme se ve Vítkovicích tak jako každý rok potkat se snowboardovými kamarády a užít si s nimi společný čas strávený na kopci.

Vidíme se na svahu!