Bell

Kořeny legendární značky motocyklových přileb Bell sahají až do padesátých let minulého století, kdy vrcholila americká Hot Rod éra a každý chtěl jezdit co nejhlasitěji a co nejrychleji.

Toho využil inovátor v oblasti moto-sportů Roy Richter, který se snažil překonávat limity vždy, kdy to bylo možné. Žádná věc pro něj nebyla překážkou a jeho hlavní náplní byla stavba závodních vozů na zakázku. Pomáhal ostatním k dosažení co největší možné rychlosti bez kompromisů, což vedlo i k navržení prvních prototypů přileb Bell, které již více než 60 let patří mezi špičku v oblasti ochrany hlavy. Mnoho prvenství v technologických postupech, zpracování, či použitých materiálech drží právě značka Bell, stejně jako důvěru mnoha závodníků, vítězů, mistrů a šampionů.

Značka Bell patří všem, kteří rádi překonávají své hranice a limity, stejně tak, jako výrobky Bell. Je potřeba inspirovat a vychovávat stále nové generace bořičů hranic a rekordů. My totiž nevyrábíme jen přilby – vyrábíme možnosti. Přilby Bell jsou navrhovány pro překonávání hranic a díky úzké spolupráci s předními světovými jezdci jsou stále lepší a lepší.

Chceme stále plnit i ty nejnáročnější požadavky těch nejlepších riders planety tak, jako tomu bylo vždy, už od roku 1954.

https://www.bellhelmets.com/

Seznam Prodejců:

Název Město Web
Razzo Praha http://shop.razzo.cz/
Bikers Crown Chlumec nad Cidlinou https://www.bikerscrown.cz/
Motocykly Zeman Jindřichův Hradec http://www.zemoto.cz/
MotoVšem Jesenice, Osnice https://www.motovsem.cz/
MotoRi Písek Písek
Spoke Plzeň www.spoke.cz
G4R České Budějovice https://www.g4r.cz/
Vágner sport s. r. o. Jablonec n. N http://vagnersport.cz/
Nina-X s.r.o. Hodonín http://www.nina-x.com/
Moto Brumla Brno https://www.brumla.com/
Mx Moto Semily https://mxmoto.cz/
CARTec motor, s.r.o. Brno https://www.cartec.cz/
Motosvet Košice https://motosvet.cz/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *