Bell

Kořeny legendární značky motocyklových přileb Bell sahají až do padesátých let minulého století, kdy vrcholila americká Hot Rod éra a každý chtěl jezdit co nejhlasitěji a co nejrychleji.

Toho využil inovátor v oblasti moto-sportů Roy Richter, který se snažil překonávat limity vždy, kdy to bylo možné. Žádná věc pro něj nebyla překážkou a jeho hlavní náplní byla stavba závodních vozů na zakázku. Pomáhal ostatním k dosažení co největší možné rychlosti bez kompromisů, což vedlo i k navržení prvních prototypů přileb Bell, které již více než 60 let patří mezi špičku v oblasti ochrany hlavy. Mnoho prvenství v technologických postupech, zpracování, či použitých materiálech drží právě značka Bell, stejně jako důvěru mnoha závodníků, vítězů, mistrů a šampionů.

Značka Bell patří všem, kteří rádi překonávají své hranice a limity, stejně tak, jako výrobky Bell. Je potřeba inspirovat a vychovávat stále nové generace bořičů hranic a rekordů. My totiž nevyrábíme jen přilby – vyrábíme možnosti. Přilby Bell jsou navrhovány pro překonávání hranic a díky úzké spolupráci s předními světovými jezdci jsou stále lepší a lepší.

Chceme stále plnit i ty nejnáročnější požadavky těch nejlepších riders planety tak, jako tomu bylo vždy, už od roku 1954.

https://www.bellhelmets.com/

Seznam Prodejců:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *