GLOBE

 

Jedna z nejstarších skateboardových světových ikonických značek působí na trhu již od roku 1994. Začalo to pouze malou kolekcí bot pro profesionální skateboardisty, jejíž kvality a zpracování přetrvávají doteď. Nyní se však značka Globe nespecializuje pouze na skateboardisty, ale přináší mnoho modelů i pro volný čas, afterskate a lehce brousí i do luxusní lifestyle sekce. Hlavní devizou jsou však stále skejtové modely Mahalo, Motley, TB, Encore, které Vám poskytnou skvělé pohodlí a zvýšenou podporu patní části a klenby. Poslední dobou zaznamenává úspěch opět model Tilt, jako zástupce klasických prošívaných podrážek v oversized střihu. Do chladnějších dní pak Globe přináší oblíbený model Motley Mid Fur ve vyšším provedení podšívaný teplým syntetickým chlupem, který se během jediné sezony stal i díky skvělé ceně bestsellerem.

Značka Globe však není jen o obuvi, ale nabízí také kompletní kolekci oblečení pro volný čas, ze které určitě můžeme vypíchnout produkty Globe Goodstock, které jsou svými střihy a nenápadnými designy oblíbené po celém světě, navíc za velmi příznivou cenu.

Co se však značce Globe v posledních letech daří nejvíce jsou cruisery a longboardy. Těžko seženete za stejné peníze lepší kvalitu. Díky použitým komponentům Slant a mnohovrstvým deskám Globe z javorového, či bambusového dřeva se nemusíte bát prošlápnutí a vybírat můžete z nepřeberné nabídky mnoha rozličných tvarů, tvrdostí a vychytávek. Nejoblíbenějšími univerzálními modely jsou Pinner, Prowler a Neolas, hipsteři a stylaři si pak libují v krátkých plastových Globe Bantam skateboardech.

Globe je však nejen o značce, ale i o životním stylu. Právě proto přináší i luxusnější kousky z limitovaných kolekcí Dion+/+, neboViolence Ordinaire. Nabízí produkty pro lidi, kteří se rádi cítí pohodlně a zároveň se vymezují proti klasickému masovému stylu oblékání.

Globe, to je spojení jedinečnosti, pohodlí a stylu.

https://eu.globebrand.com/

SEZNAM PRODEJCŮ GLOBE:

Firma Město WWW
Alza Celá ČR www.alza.cz
Arsenal Bratislava www.arsenal.sk
Blackcomb Třinec www.blackcomb.cz
Boardmania Brno www.boardmania.cz
Boardstar Praha www.boardstar.cz
Funstorm Liberec www.funstorm.cz
Honzovy Longboardy Praha www.honzovy-longboardy.cz
Muziker Celá ČR www.muziker.cz
N1shop Praha www.n1shop.cz
Shot Boardshop Ústí nad Orlicí www.shotboardshop.cz
Skateshop 1 Praha www.skateshop1.cz
Snowbitch Plzeň www.snowbitch.cz
Snowboard Zezula Brno www.snowboard-zezula.cz
Wanted Sport Pardubice www.wantedsport.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *