GLOBE

globe

Jedna z nejstarších skateboardových světových ikonických značek působí na trhu již od roku 1994. Začalo to pouze malou kolekcí bot pro profesionální skateboardisty, jejíž kvality a zpracování přetrvávají doteď. Nyní se však značka Globe nespecializuje pouze na skateboardisty, ale přináší mnoho modelů i pro volný čas, afterskate a lehce brousí i do luxusní lifestyle sekce. Hlavní devizou jsou však stále skejtové modely Mahalo, Motley, TB, Encore, které Vám poskytnou skvělé pohodlí a zvýšenou podporu patní části a klenby. Poslední dobou zaznamenává úspěch opět model Tilt, jako zástupce klasických prošívaných podrážek v oversized střihu. Do chladnějších dní pak Globe přináší oblíbený model Motley Mid Fur ve vyšším provedení podšívaný teplým syntetickým chlupem, který se během jediné sezony stal i díky skvělé ceně bestsellerem.

Značka Globe však není jen o obuvi, ale nabízí také kompletní kolekci oblečení pro volný čas, ze které určitě můžeme vypíchnout produkty Globe Goodstock, které jsou svými střihy a nenápadnými designy oblíbené po celém světě, navíc za velmi příznivou cenu.

Co se však značce Globe v posledních letech daří nejvíce jsou cruisery a longboardy. Těžko seženete za stejné peníze lepší kvalitu. Díky použitým komponentům Slant a mnohovrstvým deskám Globe z javorového, či bambusového dřeva se nemusíte bát prošlápnutí a vybírat můžete z nepřeberné nabídky mnoha rozličných tvarů, tvrdostí a vychytávek. Nejoblíbenějšími univerzálními modely jsou Pinner, Prowler a Neolas, hipsteři a stylaři si pak libují v krátkých plastových Globe Bantam skateboardech.

Globe je však nejen o značce, ale i o životním stylu. Právě proto přináší i luxusnější kousky z limitovaných kolekcí Dion+/+, neboViolence Ordinaire. Nabízí produkty pro lidi, kteří se rádi cítí pohodlně a zároveň se vymezují proti klasickému masovému stylu oblékání.

Globe, to je spojení jedinečnosti, pohodlí a stylu.

Kompletní řada Globe oblečení

Kompletní řada Globe skate